Yhteystiedot

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@bc.fi

Opintotoimisto
Puh. 09 1489 0490
opintotoimisto@bc.fi

Kela-neuvoja
Hanne-Riitta Haapakorpi

Työelämäpalvelut
Markita Hallbäck-Tuomas, puh. 044 775 6310
tyoelamapalvelut@bc.fi
Työelämäpalveluiden toimisto on avoinna ma ja ke klo 13–15 tai sopimuksen mukaan

Opinto-ohjaajat
Kati Heikkilä, puh. 044 775 6356,  kati.heikkila@bc.fi
Sari Tuovila, puh. 044 775 6014, sari.tuovila@bc.fi
Santeri Laakso,puh. 050 375 9926,  santeri.laakso@bc.fi

Kuraattorit
Marja-Liisa Hiltunen, marja-liisa.hiltunen@bc.fi
Marja Lahti, marja.lahti@hel.fi
Malla Willberg, malla.willberg@bc.fi

Psykologit
Kirsi Raunela, kirsi.raunela@bc.fi
Raija Salonen, raija.salonen@bc.fi

Erityisopetus
Vesa Löytynoja, erityisopettaja, vesa.loytynoja@bc.fi
Ritva Pakkanen, erva-opettaja, ritva.pakkanen@bc.fi

Terveydenhoitajat
Terveydenhoitajien vastaanotto YK- kerroksessa, P28. Ilman ajanvarausta vastaanotto ma-pe klo 11.30 – 13.00.
Huom! Muutokset vastaanottoajoissa ovat mahdollisia.

Terveydenhoitaja Hannele Ahokas, puh. 050 310 5586
Terveydenhoitaja Riitta Koskelainen puh. 050 323 4347
Terveydenhoitaja Hilma Maksimainen, (ti-pe), puh. 040 486 3520
Terveydenhoitaja Krista Hassinen, (ma ja pe), p. 040 5075930

Psykiatrinen sairaanhoitaja
Teija Peltovuori, puh. 050 362 6375

Tietohallintopalvelut
helpdesk@bc.fi
Puh. 044 775 6374

Kansainväliset palvelut
Datanomiopiskelijoiden yhteyshenkilö: Orsolya Simon,orsolya.simon@bc.fi
Merkonomiopiskelijoiden yhteyshenkilö: Maaria Klemola, marja.saarela@bc.fi

Kansainvälisten asioiden koordinaattorien vastaanottoajat: ma ja ke klo 14.00-15.00, ti klo 9.15-10.15

Yhteystiedot

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@businesscollege.fi

 

Opintotoimisto
Puh. 09 1489 0490
opintotoimisto@businesscollege.fi

Kela-neuvoja
Hanne-Riitta Haapakorpi, puh. 040 764 3217

Työssäoppimistoimisto
Markita Hallbäck-Tuomas, puh. 044 775 6310
Tiina Koivuniemi, puh. 050 351 0038
toptoimisto@businesscollege.fi
Työssäoppimistoimisto on avoinna ma-to klo 13-15

Opinto-ohjaajat
Kati Heikkilä, kati.heikkila@businesscollege.fi
Sari Tuovila, sari.tuovila@businesscollege.fi
Santeri Laakso, santeri.laakso@businesscollege.fi

Kuraattorit
Marja-Liisa Hiltunen, marja-liisa.hiltunen@businesscollege.fi
Ursula Luoma, ursula.luoma@hel.fi
Malla Willberg, malla.willberg@businesscollege.fi

Psykologit

Mikko Berg, mikko.berg@hel.fi

Inka Timonen, inka.timonen@hel.fi

Erityisopetus
Vesa Löytynoja, erityisopettaja, vesa.loytynoja@businesscollege.fi
Ritva Pakkanen, erva-opettaja, ritva.pakkanen@businesscollege.fi

Terveydenhoitajat
Terveydenhoitajien vastaanotto YK- kerroksessa, P28. Ilman ajanvarausta vastaanotto ma-pe klo 8.00 – 8.30 ja klo 11.30 – 13.00.
Huom! Muutokset vastaanottoajoissa ovat mahdollisia.em>

Terveydenhoitaja Hannele Ahokas, puh. 050 310 5586
Terveydenhoitaja Riitta Koskelainen puh. 050 323 4347
Terveydenhoitaja Hilma Maksimainen, puh. 040 486 3520

Psykiatrinen sairaanhoitaja
Teija Peltovuori, puh. 050-3626375

Tietohallintopalvelut
helpdesk@businesscollege.fi
Puh. 044 775 6374

Kansainväliset palvelut
Maaria Klemola, maaria.klemola@businesscollege.fi
Orsolya Simon, orsolya.simon@businesscollege.fi
Kansainvälisten asioiden koordinaattorien vastaanottoajat: ma ja ke klo 14.00-15.00, ti klo 9.15-10.15

Yhteystiedot

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@businesscollege.fi

 

Opintotoimisto
Puh. 09 1489 0490
info@businesscollege.fi

Kela-neuvoja
Hanne-Riitta Haapakorpi, puh. 040 764 3217

Työssäoppimistoimisto
Markita Hallbäck-Tuomas, puh. 044 775 6310
Susanna Svartsjö, puh. 040 580 4689

Opinto-ohjaajat
Kati Heikkilä, kati.heikkila@businesscollege.fi
Sari Tuovila, sari.tuovila@businesscollege.fi
Santeri Laakso, santeri.laakso@businesscollege.fi

Kuraattorit
Marja-Liisa Hiltunen, marja-liisa.hiltunen@businesscollege.fi
Ursula Luoma, ursula.luoma@hel.fi
Malla Willberg, malla.willberg@businesscollege.fi

Psykologit
Inka Timonen, inka.timonen@hel,fi

Krista Latvala, krista.latvala@hel.fi

 

Erityisopetus
Vesa Löytynoja, erityisopettaja, vesa.loytynoja@businesscollege.fi
Ritva Pakkanen, erva-opettaja, ritva.pakkanen@businesscollege.fi

Terveydenhoitajat
Vastaanotto YK-kerros, P28, pääsääntöisesti maanantaista torstaihin klo 8.00–15.30, perjantaisin klo 8.00–14.00.
Vastaanotto ilman ajanvarausta on arkisin klo 11.30–12.30.
Huom! Muutokset vastaanottoajoissa ovat mahdollisia.

Terveydenhoitaja Hannele Ahokas, puh. 050 310 5586
Terveydenhoitaja Riitta Koskelainen puh. 050 323 4347
Terveydenhoitaja Hilma Maksimainen, puh. 040 486 3520

Psykiatrinen sairaanhoitaja
Teija Peltovuori, puh. 050-3626375

Tietohallintopalvelut
helpdesk@businesscollege.fi
Puh. 044 775 6374

Kansainväliset palvelut
Marja Saarela, marja.saarela@businesscollege.fi
Orsolya Simon, orsolya.simon@businesscollege.fi